Dni, w które możesz zbankrutować

Co oznacza termin “E-commerce”?

Na początku warto wyjaśnić, że E-commerce to nic innego jak zakupy przez internet. Ze względu na wygodę, szybkość zamówień oraz nieograniczony czas wyboru kupowanie w sieci cieszy się największą popularnością w dzisiejszych czasach. Wyróżnia się parę okresów, w ciągu których jest wykonywanych najwięcej transakcji.

Które dni w roku są najważniejsze dla sprzedaży?

Okazuje się, że wraz z powrotem dzieci do szkoły rodzice są w stanie wydawać duże sumy pieniędzy na książki, plecaki, przybory szkolne, a nawet ubrania. To właśnie na początku września sklepy odzieżowe wypuszczają nowe kolekcje dziecięce. Drugą najbardziej popularną okazją są Święta Bożego Narodzenia, gdzie rabaty można zauważyć nawet miesiąc wcześniej. Świąteczna gorączka ogarnia niemal wszystkich, a ludzie spędzają godziny aby wybrać idealne prezenty – smartfony, ubrania, kosmetyki, sprzęty kuchenne i ozdoby świąteczne – na święta praktycznie wszystko jest szybko wyprzedawane. Trzecim najważniejszym sprzedażowym okresem w roku są Walentynki i Dzień Kobiet, kiedy mężczyźni rozglądają się najczęściej za biżuteriami, perfumami czy nawet sprzętem sportowym na ferie zimowe. Dwa miesiące później wraz z wiosną nadchodzi Dzień Matki, a to oznacza kolejne ogromne zakupy i wyprzedaże.

Te dni to idealna okazja by wydać fortunę

Oczywiste jest, że średnio co parę miesięcy pojawia się możliwość na kupno prezentów. Ludzie są w stanie poświęcić bardzo dużo czasu, nerwów oraz pieniędzy na rzeczy, których wcale by nie kupili w przeciętny dzień. Sklepy doskonale zdają sobie z tego sprawę i dzięki tym paru dniom sprzedażowym w roku są w stanie zbić fortunę.

Więcej informacji na https://dealavo.com/pl/2019/04/15/najwazniejsze-dni-sprzedazowe-i-jak-je-wykorzystac/

 

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *